Ferman Port Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Junior Suite
Connection Oda
Superior Triple Oda (İptal Edilemez)
Superior Double Oda (İptal Edilemez)
Superior Triple Room
Superior Family Room
Superior Family Room (İptal Edilemez)
Superior Double
Deluxe Double Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Family Room
Junior Suit Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Family Room (İptal Edilemez)
Deluxe Triple Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Triple Room
Deluxe Double
Connection Oda (İptal Edilemez)

Ferman Port Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesiste alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Ferman Port Hotel Genel Bilgiler
Ferman Port Hotel İstanbul, Karaköy-Haliç bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına İstanbul 40 km,Sabiha Gökçen 42 km, Taksim'e 5 km, Sultanahmet'e 5 km, Enez'e 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis içerisinde yer alan spa, hamam hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 40 Km,Sabiha Gökçen 42 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Taksim 5 Km,Sultanahmet 5 Km,Enez 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
44
  • Asansör
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+