Grand Park Hotel Çorlu
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Twin Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Double Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Suite Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Grand Park Hotel Çorlu Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

07.00 -10.00

Grand Park Hotel Çorlu Genel Bilgiler
Grand Park Hotel Çorlu Tekirdağ, Çorlu bölgesinde bulunmaktadır. Otel Tekirdağ Çorlu 15 km,İstanbul Havaalanı'na 110 km, Merkezde'ye 50 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis içerisinde bulunan market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Tekirdağ Çorlu 15 Km,İstanbul HA 110 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 50 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • A la Carte Restoran
  • Asansör
  • Bar
  • Kapalı Restoran
  • Market
  • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Türkiye'nini en eski yerleşim yerlerinden biri oan Çorlu, aynı zamanda Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerindendir.Merkezi alanlara ve çevre yollarına olan yakınlığı ile büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Grand Park Hotel Çorlu havaalanına 15 km,aynı zamanda kentin en büyük meydanı olan Cumhuriyet meydanına ise sadece 300 metredir.Çorlu' nun en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Orion'a ise 3km uzaklıkla ulaşabilirsiniz.Grand Park Hotel Çorlu bu kenti doyasıya ve unutamayacaklrı bir hotel deneyimi yaşamak isteyenlere benzersiz bir secenek.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Grand Park Hotel Çorlu Yorumları

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+