Güleryüz Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Single Oda-İade Edilemez
En fazla 1 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
Standart Double Room
Single Room
En fazla 1 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
Standart Twin Oda (İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
Standart Twin Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).

Güleryüz Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Otelimiz Antalya şehir merkezinde olup siz değerli misafirlerimize güzel bir kahvaltı sunar.

Güleryüz Hotel Genel Bilgiler
Güleryüz Hotel Antalya, Muratpaşa bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Antalya 7 km,Antalya 7 km, Antalya'ya 50 m, Manavgat'a 45 km, Kemer'e 30 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 7 Km,Antalya 7 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Antalya 50 m,Manavgat 45 Km,Kemer 30 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
32
  • Asansör
  • Evcil Hayvan
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Güleryüz Hotel Yorumları

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+