Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Oda
Superior Oda
Bahçe Ev
Bahçe Ev
Aile Odası
Aile Odası

Gürel Garden House Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Doğal ve kültürel harikalar diyarı Kaz Dağları ve Ege Denizi'nin buluştuğu nokta Küçükkuyu'da bulunan işletmemiz; yeşile bezenmiş huzurlu bahçesi, samimi aile ortamı ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla 12 ay hizmetinizde...


Oda & kahvaltı sistemiyle çalışan işletmemizin apart otel olmasından dolayı konuklarımız odalarında kendi öğünlerini hazırlayabilirler, bahçemizde mangal keyfi yaşayabilirler ya da restoranımızdan 'a la carte' hizmet alabilirler. Kahvaltımızın, bahçemizde kendi yetiştirdiğimiz mahsullerden hazırladığımız ürünlerle lezzetlendirildiğini unutmayın.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 40 Km,Çanakkale 100 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Küçükkuyu-Ayvacık 700 m,Altınoluk 10 Km,Edremit 35 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Var
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Platform
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
23
  • A la Carte Restoran
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.