TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Standart Twin Oda
Standart Twin Oda
Queen Family Oda
Queen Family Oda

Hilton Garden Inn Eskişehir Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Hilton Garden Inn Eskişehir Genel Bilgiler
Hilton Garden Inn Eskişehir Tepebaşı bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Eskişehir 7 km, Eskişehir'e 2 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, küvet, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. İhtiyacınıza göre tesisteki market hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Eskişehir 7 Km Kurulu Alan:
Şehir Merkezine Uzaklık: Eskişehir 2 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
126
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası
 • Kapalı Restoran
 • Market
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Fitness
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • Y. Ş.
  03.09.2019
  2 yetişkin
  9,7
  Guzel bir gun gecirdim

  Şurada konakladı : Standart Oda (Eylül 2019)

 • I. O.
  11.05.2019
  2 yetişkin
  6,4

  Konumu çok iyi ortam temiz oda temiz

  Vale yok otopark dolu konseptimiz bu deyip çıkıyorlar başınızın çaresine bakın diyolar kısaca.odada ise yatak yumuşak gömülüyorsunuz sevmeyenler için rahatsız.Bunun dışında sabah 8:00 de emergency alarmı ile fırladık yataktan bütün odalarda koridora çıktı herkes eşim eşyalarını almaya girişti beşinci kattaydık ve pijamalarla inmeye kalkışmadan önce ben resepsiyonu aradım Yanlış alarm odanızda kalın dediler tam rahatladık derken bir daha başladı alarm odalarınızı boşaltın diye bu defa eşim aradı yine yanlış alarm siz bizimle dalgamı geçiyosunuz diye söylendik ama sabah sabah yaşadığımız korku yetti.aşağıya indiğimizde herkes aynı şikayeti ilettiği için resepsiyona biz sesimizi çıkarmadık artık.teknik bir arızaymış ama ne kimse katları gezip yanlış alarm dedi ne anons yapıldı

  Şurada konakladı : Standart Oda (Mayıs 2019)

 • D. K.
  17.03.2020
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Twin Oda (Mart 2020)

 • G. B.
  17.12.2019
  2 yetişkin
  9,7
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Oda (Aralık 2019)

 • K. S.
  03.12.2019
  2 yetişkin
  9,8
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Oda (Aralık 2019)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+