TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Executive Standart Oda
Executive Standart Oda
Standart Twin Oda
Standart Twin Oda

Holiday Inn İstanbul Old City Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:
Holiday Inn İstanbul Old City Genel Bilgiler
Holiday Inn İstanbul Old City İstanbul, Fatih bölgesinde bulunmaktadır. Otel İstanbul Havaalanı'na 42 km, Beyoğlu'ya 3 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Tesis içerisinde yer alan spa hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur.

Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul HA 42 km Kurulu Alan:
Şehir Merkezine Uzaklık: Beyoğlu 3 km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
107
  • Bar
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
  • Konferans
  • Otopark
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Fitness
  • Hamam
  • Sauna
Diğer Notlar
Yenilen Open Lobby konseptiyle hizmet veren Holiday Inn İstanbul Old City İstanbul, Fatih bölgesinde bulunmaktadır. Istanbul Havaalanı'na 42 km, tarihi Sultanahmet meydanı, Galata Kulesi ve müzelere 2.1 km , Tramvay ve metro istasyonuna 500 mt konumu ile gerek iş gerek gezme amaçlı misafirlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Open lobide bulunan bilgisayarda çalışabilir, özel iş görüşmelerinin de yapılabileceği çalışma odasından ücretsiz faydalanabilir veya laptopunuzla e-bar çalışma masasında calısabilirsiniz, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Modern dizaynıyla dekore edilmiş restoran ve barda her türlü yiyecek ve içecek servisinden faydalanabilirsiniz. Tesisimizde ayrca oda servisi hizmeti de bulunmaktadır.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz odalarda TV, ütü, ücretsiz kablosuz internet, telefon ve emanet kasası, cay&kahve olanağı standart odalarda mevcuttur.Tesiste bulunan restoranda yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.


Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uyguluyabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+