Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Deniz Manzaralı Oda
Superior Deniz Manzaralı Oda
Superior İki Ayrı Yataklı Oda
Superior İki Ayrı Yataklı Oda
Deluxe Superior Deniz Manzaralı Balkonlu Oda
Deluxe Superior Deniz Manzaralı Balkonlu Oda
Superior Deniz Manzaralı Oda (İptal Edilemez)

Hotel Marina Bay Göcek Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahil olup misafirlerimiz  kahvaltı alanımızda kahvaltılarını yapabilirler. Kahvaltı için bir zaman kısıtlamamız olmayıp saat 08.00-11.00 e kadar  kahvaltı yapabilirler. Türk kahvaltısı sunumu yanında ,filtre kahve, çay, su gibi sıcak ve soguk içeceklerden faydanalabilirler.

 

Yine fiyata dahil olarak otel odalarımızda bulunan kahve-çay seti ile şişe su ikramımızdır. Gün içerisinde lobi alanında filtre kahve ve çay gün içerisinde ücretsiz sunulmaktadır.

 

Öğleden sonra yine misafir odalarına günlük olarak meyve tabağı, pasta tabağı, çerez ve tatlı vs... gibi çesitli aperatif ikramlar da sunuyoruz.

 

Odalarımızdaki minibar kullanımı ve Lobi Bar kullanımları ekstra ücretlidir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 22 Km,Antalya 240 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Göcek 0 m,Fethiye 28 Km,Dalaman 22 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Var
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Platform
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
13
 • A la Carte Restoran
 • Açık Restoran
 • Araç Kiralama
 • Bar
 • Kapalı Restoran
 • Kuaför
 • Market
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • T. B.
  25.04.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Superior Deniz Manzaralı Oda (Nisan 2021)