Hotel Paris Prestige
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda (İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin + 1 çocuk veya 1 yetişkin + 1 çocuk.
Junior Suit (İptal Edilemez)
En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
Aile Odası (İptal Edilemez)
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.

Hotel Paris Prestige Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Kahvaltımız haftaiçi 07:00-10:00, haftasonu 07:00-10:30 saatleri arasındaır.

Hotel Paris Prestige Genel Bilgiler
Hotel Paris Prestige İzmir, Alsancak bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Adnan Menderes 12 km, Konak'a 3 km, Alsancak'a 2 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes 12 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Konak 3 Km,Alsancak 2 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
36
  • Açık Restoran
  • Asansör
  • Bar
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Hotel Paris Prestige, tüm misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak oda çeşitliliğine sahiptir.İster iş seyahetlerinizde ister tatil amaçlı seyahatlerinizde ister tatil amaçlı seyahatlerinizde samimi, sizi önemseyen personel hizmeti sunmaktadır.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+