Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Twin Oda
En fazla 2 yetişkin.
Twin Oda
Twin Oda
Ekonomik Oda Tek Kişilik
En fazla 1 yetişkin.
Ekonomik Oda Tek Kişilik
Ekonomik Oda Tek Kişilik
Deluxe Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Double Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Double Oda
Double Oda
Üç Ayrı Yataklı Oda
En az 3 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.
Üç Ayrı Yataklı Oda
Üç Ayrı Yataklı Oda

Hotel Torun Istanbul Old City Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Sabah Kahvaltısı:06:00-10:00

Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Hotel Torun Istanbul Old City Genel Bilgiler
Hotel Torun Istanbul Old City İstanbul, Fatih bölgesinde bulunmaktadır. Otel İstanbul Havaalanı'na 44 km, Taksim'e 8 km, Yenikapı Feribot'a 6 km, Ataköy'e 10 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul HA 44 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Taksim 8 km, Yenikapı Feribot 6 km, Ataköy 10 km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
21
  • Resepsiyon'da Kasa
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Ücretsiz Aktiviteler
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
Çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş işlemleri sırasında evlilik cüzdanı göstermeleri gerekiyor.
Tesis odalarına giriş saat 15.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Üç katlı olan tesiste asansör mevcut değildir. Alt katlardan oda talep eden misafirlerimizin tesisle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+