Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deluxe Çift Kişilik Oda
Deluxe Çift Kişilik Oda
Executive Oda (İptal Edilemez)
Executive Oda (İptal Edilemez)
Standart 2 Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Suite Oda (İptal Edilemez)
Suite Oda (İptal Edilemez)
Standart 2 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Standart 2 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Executive Room
Executive Room
Suite Room
Suite Room
Deluxe Çift Kişilik Oda ( İptal Edilemez )
Deluxe Çift Kişilik Oda ( İptal Edilemez )

Hypnos Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

World Boutique Hotel Awards ödülüne layık görülmüş Hypnos Design Hotel,birbirinden farklı 11 dizayn odası ile tarihi yarım ada olan sultan ahmet bölgesinde konuklara hizmet vermektedir. odalarımız çarpıcı tasarımlı,dizayn odalardırı ile misafirlere hizmet vermektedir.

Hypnos Hotel Genel Bilgiler
2010 yılında yapılan Hypnos Hotel İstanbul, Sirkeci bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına İstanbul 52 km,Sabiha Gökçen 37 km, İstanbul'a 1 km, Merkezde'ye 2 km, İstanbul'a 3 km uzaklıktadır. Tesisin otoparkı mevcuttur.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde yer alan hamam, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan doktor, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 52 Km,Sabiha Gökçen 37 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: İstanbul 1 Km,Merkezde 2 Km,İstanbul 3 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
Tesis Yapım
2010
 • A la Carte Restoran
 • Araç Kiralama
 • Asansör
 • Bar
 • Doktor
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Resepsiyon'da Kasa
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.