Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Deluxe Oda
Deluxe Oda

Kadifeli Konak Boutique Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Sabah kahvaltısı konaklama fiyatına dahildir. Diğer öğünler ve tüm içecekler ekstra ücretlidir.


Maşukiye'nin en güzel noktasında dere içi huzurun zirve noktası olan Kadifeli Konak Kartepe yamaölarını gören eşsiz manzarası ile konfor ve huzuru yaşatıyor. Odaların ambiyansı doğa ile iç içe yaşayacağınız bir doğa cenneti. Bir taraftan esen eşssiz dağ havası diğer taraftan esen ılık bir rüzgar. Huzurun odak noktası olan Kadifeli Konak sizlere hayal ettiğiniz tatili sunuyor.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 95 Km,Kocaeli 13 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kartepe 1 Km,Kocaeli 23 Km,Adapazarı 35 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
10
 • Açık Restoran
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • E. E.
  18.02.2020
  2 yetişkin 2 çocuk
  9,2
  Harika

  Şurada konakladı : Deluxe Oda (Şubat 2020)