Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Tek Kişilik Oda
Tek Kişilik Oda
Çift Kişilik Oda
Çift Kişilik Oda
3 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
3 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
1+1 Suite Oda
1+1 Suite Oda
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)

Kargül Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Kargül Hotel Genel Bilgiler
Kargül Hotel Gaziantep Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Gaziantep 19 km, Gaziantep'e 500 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, fotoğrafçı, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Gaziantep 19 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Gaziantep 500 m Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
54
  • Araç Kiralama
  • Asansör
  • Doktor
  • Fotoğrafçı
  • Kapalı Restoran
  • Konferans
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Tv Salonu
Diğer Notlar

Tesisimiz 2004 yılından bu yana Gaziantep'in en eski yerleşim merkezlerinden birinde hizmet vermektedir. Konfor ve güvenirlik anlamında siz misafirlerimize bir çok imkan sağlayabilmekteyiz. Tesisimiz şehir merkezinde olup, çarşı alanı veya tarihi bölgelere yürüme mesafesindedir. Tesisimiz çevresinde tarihi Antep evleri olup, şehrin ilgi odağıdır. Tesisimiz konumu itibariyle , otobüs terminali ve havalimanına , taşıtlar vesilesiyle rahat ulaşım sağlanabilecek mevkiide yer almaktadır. 


Tesisimiz yakınlarında 2 adet alışveriş merkezi bulunmakta olup, aksi bir ihtiyaç durumunda 1 adet devlet hastahanesi ve 3 adet özel hastahane olmak üzere 3 adet hastahane bulunmaktadır. 


Otelimiz konumu , telefonlarınızda bulunan haritalar uygulamasında günceldir. Şehrimiz ile ilgili ve gerekli tüm bilgiler tarafımızdan sizlere sunulmakta olup, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız. 

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.