Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20

Livia Garden Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

  • Antik Selçuk merkezinde bulunan otelimiz tüm tarihi yerlere,otogara,hastaneye,bankalara ve müzellere yürüme mesafesindedir. Odalar misafirlerin konforlu bir tatil geçirmelerine olanak sağlamak amacıyla tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.Farklı dekarosyunu ile donatılmış odalara özel banyolar,düz ekran tv,wi-fi,mini bar,klima,saç kurutma makinesi,çay kahve olanakları gibi tüm oda detayların misafirlerin kullanımına sunulmuştur. Otel bünyesinde bulunan Türk hamamı ,havuz ve bar misafirlerimizin rahatlamasına imkan sunar.Özgürlüğü Yaşamak İçin LİVİA GARDEN HOTEL...

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes 60 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Selçuk 400 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
15
  • A la Carte Restoran
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.