Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Aile Odası
Aile Odası
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
Delux Suit Oda
Delux Suit Oda

Madeen City Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Otelimiz konum itibari ile hızlı tren garı, Espark AVM, eğlence merkezleri, turistik noktalar ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde olup, misafirlerine sınırsız bir alışveriş keyfi ve ulaşım kolaylığı ağlamaktadır. Madeen City Hotel, ihtiyaç duyulabilecek tüm özelliklere sahip 20 oda ve 50 konuk kapasitededir. Ayrıca, konuklarımızın araçlarını güvenle bırakabilecekleri açık otoparka sahiptir.Odalarımızın her biri sıcak ve keyifli bir ortama davet edecek şekilde düşünülmüştür.55''LCD televizyonumuz zengin kanallarla keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Odaların içinde yer alan çalışma masası, telefonu, kablolu yada kablosuz internet erişimi siz değerli misafirlerimize her an ofisinizdeymiş gibi çalışma ortamı yaratacaktır. Zengin mutfağı ile çeşitlendirilmiş olan Madeen Cafe'de keyifli sohbetleriniz için eşsiz bir ortam sağlamaktadır.

Madeen City Hotel Genel Bilgiler
Madeen City Hotel Eskişehir, Tepebaşı bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Esenboğa 290 km, Merkezde'ye 0 km, Merkezde'ye 0 km, Merkezde'ye 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Esenboğa 290 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 Km,Merkezde 0 Km,Merkezde 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
20
  • Asansör
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.