Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Deluxe Suite
Deluxe Suite
Standart Oda (İptal Edilemez)
Standart Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Suit - İade Edilemez
Deluxe Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Oda (İptal Edilemez)

Mahzen Cave Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Oda Kahvaltı Hizmeti verilmektedir. Organik Serpme Kahvaltımız birinci sınıf malzemeler ile sunulmaktadır. Kahvaltınızı uyandığınız zaman yapabilirsiniz. Minibar Hizmetimiz ücretli olup, Su ücretsizdir.

Yarım Pansiyon Konsept : Misafire gün için tercih edeceği et yada tavuk olarak set menü servis edilecektir. Tesis genelinde ve akşam yemeğinde alınan tüm içecekler extra ücretlidir.
Mahzen Cave Hotel Genel Bilgiler
Mahzen Cave Hotel Kapadokya, Ürgüp bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve telefon standart odalarda mevcuttur. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Otel havaalanına Kayseri 57 km,Nevsehir 35 km, Avanos'a 13 km, Ürgüp'e 5 km, Göreme'ye 3 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kayseri 57 Km,Nevsehir 35 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Avanos 13 Km,Ürgüp 5 Km,Göreme 3 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
13
  • Araç Kiralama
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretli
  • Bebek Bakımı
Diğer Notlar

Otelimiz Kapadokya'nın en huzurlu muhitinde, Ortahisar Bölgesinde 1000 Metre Kare alan üzerine 13 lüks oda şeklinde geniş manzaralı teraslar üzerinde kurulmuş olup, Kapadokya'nın büyülü güzelliğini doya doya yaşayacaksınız.

Mahzen cave Hotel % 100 kaya oyma birbirinden farlı odalardan oluşmaktadır. Ahşap ile doğal kayaların, özel diayn edilmiş ışık sistemi ile birleşimini tatiliniz boyunca hissedeceksiniz.   

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.