Markasi Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
3 Kişilik Oda
En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
Twin Oda
En fazla 2 yetişkin veya 1 yetişkin + 1 çocuk.
Tek Kişilik Oda
En fazla 1 yetişkin.
Double Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 çocuk veya 1 yetişkin + 2 çocuk.
Family Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 2 çocuk.

Markasi Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesiste Kahvaltı ve alkolsüz İçecekler misafirlerimize ikramımızdır.

Markasi Otel Genel Bilgiler
Markasi Otel Kahramanmaraş Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Kahramanmaraş 4 km,Gaziantep 84 km, Kahramanmaraş'a 1 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kahramanmaraş 4 Km,Gaziantep 84 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kahramanmaraş 1 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği:
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
53
 • Asansör
 • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Tv Salonu
Diğer Notlar


* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Markasi Otel Yorumları

 • M. Ö.
  19.01.2022
  1 yetişkin
  8,2
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Tek Kişilik Oda (Ocak 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+