Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20

Meydan Beşiktaş Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması: Tesiste kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Meydan Beşiktaş Otel Genel Bilgiler
Meydan Beşiktaş Otel İstanbul, Beşiktaş bölgesinde bulunmaktadır. Otel İstanbul Havaalanı'na 15 km,Sabiha Gökçen Havaalanı'na 30 km, Taksim'e 2 km, Merkezde'ye 1 km, Sultanahmet'e 5 km uzaklıktadır.

Tesis otopark alanına sahiptir. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. İhtiyacınıza göre tesisteki market, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesis 4 adet ala carte restaurant, 4 adet açık restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste canlı muzik, disco, bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul HA 15 Km,Sabiha Gökçen HA 30 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Taksim 2 Km,Merkezde 1 Km,Sultanahmet 5 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
24
 • A la Carte Restoran (4 Adet)
 • Açık Restoran (4 Adet)
 • Araç Kiralama
 • Asansör
 • Bar
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
 • Market
 • Otopark
 • Resepsiyon'da Kasa
 • Wireless Internet
Diğer Notlar

Beşiktaş'ın merkezinde şehrin alışveriş ve aktif yaşam merkezlerinden Nişantaşı,Taksim , Kabataş'a bir kaç adım mesafede , boğazın tüm güzelliğine sahip eşsi bir konumda yer alan Meydan Beşiktaş Otel ,tarihcesi ,konumu,tasarımı,hizmet anlayışı ve servisi ile alışılagelmiş otel kavramının çok ötesinde.Kapısından içeriye girdiğinizde kentin içinde hızla akan zamanın dışında kaldığınızı hissediyor , İstanbul'un hakettiği, arzu edilen görüntüsü Meydan Beşiktaş Otel'in gerçek amacını ortaya koyuyor.Tesis samimi ve sıcak ortamında yerli ve yabancı misafirlerine sunduğu türk konukseverliği ile İstanbul'un gerçek tadına varma imkan veriyor.


Meydan Beşiktaş Otel'e hoşgeldiniz...

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.