Nice Royal Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 2 yetişkin.
Tek Kişilik Oda
En fazla 1 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).

Nice Royal Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste  alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.


Nice Royal Hotel Genel Bilgiler
2013 yılında yapılan Nice Royal Hotel İstanbul, Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Sabiha Gökçen 25 km,İstanbul 37 km, Bostancı'ya 4 km, Kadıköy'e 7 km, Üsküdar'a 7 km uzaklıktadır. 800 m2 alanda kurulmuş olan Nice Royal Hotel oda kahvaltı konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve telefon standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesis 30 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen 25 Km,İstanbul 37 Km Kurulu Alan: 800 m2
Şehir Merkezine Uzaklık: Bostancı 4 Km,Kadıköy 7 Km,Üsküdar 7 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
48
Tesis Yapım
2013
Tesis Yenileme
2013
  • A la Carte Restoran (30 Adet)
  • Asansör
  • Havaalanı Servis
  • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+