Otel Özsoy
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Şehir Manzara Standart Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Balkonlu Oda
En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 3 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Deniz Manzaralı Balkonlu Oda
En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 3 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Otel Özsoy Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Otel Özsoy Genel Bilgiler
Otel Özsoy Balıkesir, Akçay bölgesinde bulunmaktadır. Denize sıfır olan Otel Özsoy ile plaj arasından yol geçmektedir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Otel Edremit Koca Seyit 15 km,Adnan Menderes Havaalanı'na 200 km, Ayvalık'a 35 km, Cunda'ya 35 km, Assos'a 40 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 15 Km,Adnan Menderes HA 200 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ayvalık 35 Km,Cunda 35 Km,Assos 40 Km Plaj: Mavi Bayraklı Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
 • Evcil Hayvan
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
 • Wireless Internet
 • Tv Salonu
Diğer Notlar
Özsoy Otel Edremit ilçesi Akçay belde merkezinde denize 10 metre konumdadır. Otelimizde çeşitli kapasitede 27 oda bulunmakta olup, odalar deniz manzaralı ve balkonludur. Odalarda uydu TV, buzdolabı, klima, kalolifer bulunmaktadır. Otelin önünde bulunan plajdan denize girilebilmekte olup, çevresinde bir çok plaj alternatifi bulunmaktadır. Otelimiz Ayvalık'a 35 km, Altınoluk'a 15 km mesafededir. Kaz Dağları, şelaleler, milli parklar otelimize oldukça yakın konumdadır. Otelimiz çevresindeki tur acenteleri vasıtasıyla günübirlik turlara katılım imkanı bulunmaktadır.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Otel Özsoy Yorumları

 • E. T.
  18.08.2022
  2 yetişkin
  8,9
  Harika

  Şurada konakladı : Balkonlu Oda (Ağustos 2022)

 • S. E.
  02.07.2022
  2 yetişkin
  9,7
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Kara Manzaralı Oda (Haziran 2022)

 • N. Ç.
  11.05.2022
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Balkonlu Oda (Mayıs 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+