Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
4 Kişilik Oda
 4 Kişilik Oda
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)
Kara Manzaralı 2 Kişilik Oda (1 Çift K. Yatak))
Kara Manzaralı 2 Kişilik Oda (1 Çift K. Yatak))

Otel Türk Evi Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Kahvaltımız Serpme Kahvaltı olarak verilmektedir.

Otel Türk Evi Genel Bilgiler
Otel Türk Evi Balıkesir, Ayvalık bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 50 metreye kadardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Banana, deniz bisikleti, jetski, kano hizmetleri ile sahilde eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacaksınız.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Otel havaalanına Edremit Koca Seyit 47 km,Adnan Menderes 150 km, Ayvalık'a 5 km, Merkezde'ye 0 km, İzmir'e 150 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 47 Km,Adnan Menderes 150 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ayvalık 5 Km,Merkezde 0 Km,İzmir 150 Km Plaj: Mavi Bayraklı Özel Plaj
Denize Uzaklığı: 50 Metreye Kadar İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum-Deniz Yavaş Derinleşmektedir
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
14
  • A la Carte Restoran
  • Açık Restoran
  • Bedensel Engelli Odası
  • Market
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.