Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Tek Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Tek Kişilik Oda (İptal Edilemez)
İki Kişilik Oda ( İptal Edilemez )
En fazla 2 yetişkin.
İki Kişilik Oda ( İptal Edilemez )
İki Kişilik Oda ( İptal Edilemez )
Üç Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Üç Kişilik Oda (İptal Edilemez)

Oytun Park Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Kahvaltı:07:30-10:00

Tesiste sabah kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Oytun Park Hotel Genel Bilgiler
2018 yılında yapılan Oytun Park Hotel Çanakkale Merkez'de bulunmaktadır. Otel Çanakkale Havaalanı'na 500 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde yer alan fitness hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Çanakkale HA 500 m Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 400 - 500 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
76
Tesis Yapım
2018
  • A la Carte Restoran
  • Asansör
  • Bar
  • Bedensel Engelli Odası
  • Kapalı Restoran
  • Konferans
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
Oda Servisi,Minibar,Çamaşır Yıkama,Kuru Temizleme,Ütü Servisi,Pastane,Cadde,Toplantı Salonu ,Buhar Odası  ücretlidir.

'Restoran' ve 'Kahvaltı Salonu' mevcuttur.
Tesis Çanakkale Merkez'dedir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Oytun Park Hotel Yorumları

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+