Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Apart Oda
Apart Oda
Üç Kişilik Oda
Üç Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Suit
Suit

Queen Otel Avşa Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesis sadece oda hizmeti vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Tekirdağ Çorlu 0 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 50 Metreye Kadar İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
9
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • İ. K.
  08.07.2020
  2 yetişkin
  10
  Harika bir deneyimdi, kesinlikle öneriyorum. Otel olarak adanın en güzel otellerinden biri

  Çalışanlar çok güler yüzlü insanlar, ada zaten çok güzel ve otelin temizliği, çalışanların güler yüzlülüğü ve sıcaklığıyla müthiş bir tatil deneyimlemiş oluyorsunuz. Otel konum olarak tam anlamıyla merkezde feribottan indikten sonra 5 dk bile sürmüyor, en kısa zamanda tekrar gidicem kesinlikle

  Şurada konakladı : Standart 2 Kişilik Oda (Temmuz 2020)

 • Ç. A.
  27.07.2020
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart 2 Kişilik Oda (Temmuz 2020)