Ramada Plaza By Wyndham Samsun Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Business Corner Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Çift Kişilik Oda
En fazla 2 yetişkin.

Bu oda 8 Şubat tarihinde müsait değildir. Müsait tarihleri görmek için tıklayın.

Suite Room
En fazla 2 yetişkin.

Bu oda 8 Şubat tarihinde müsait değildir. Müsait tarihleri görmek için tıklayın.

Ramada Plaza By Wyndham Samsun Ödeme Seçenekleri ve Kampanyalar

Diğer tarihlerde uygulanabilir kampanyalar

Banka İlave Taksit Koşulları
30 Aralık 2022 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 17 Mayıs 2022-31 Aralık 2022 günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Kampanya Şartları için Tıklayınız.

Ramada Plaza By Wyndham Samsun Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Ramada Plaza By Wyndham Samsun Genel Bilgiler
Ramada Plaza By Wyndham Samsun İlkadım bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Çarşamba 20 km, Samsun'a 2 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Çarşamba 20 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Samsun 2 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Ramada Plaza By Wyndham Samsun Yorumları

 • Y. D.
  05.05.2022
  2 yetişkin
  8,2
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Business Corner Oda (Mayıs 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+