Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Jakuzili Tatil Evi
Jakuzili Tatil Evi

Santana Villas Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Göcek İnlice Mahallesinde bulunan Santana Villas Tatil Evleri doğanın için huzurlu bir ortam sunmaktadır. Etrafında Dünyaca ünlü Göcek, koylar ve plajlara araç ile sadece 5 ile 10 dk mesafededir. Bahçe içinde ortak yüzme havuzu, wifi ve otopark bulunmaktadır. Lcd uydu tv mevcuttur. Açık mutfak salon,yatak odasında ve özel bir banyondan oluşmaktadır. Tam donanımlı mutfak ve önünde doğa manzaralı harika bir veranda bulunmaktadır. Tesis Göcek merkeze 3 km Fehiye Merkeze 20 km mesafededir. Toplam 7 Adet tatil evinden oluşan Santana Villas maksimum 28 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 25 Km,Antalya 200 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Göcek 7 Km,Fethiye 19 Km,Dalyan 23 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum ve Çakıl
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
10
  • Açık Havuz
  • Doktor
  • Market
  • Otopark
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.