Saon Butik Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 2 yetişkin.
Aile Odası
En az 2 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.

Saon Butik Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Yarım Pansiyon
Konaklama Açıklaması:

Tesiste kahvaltı ve akşam yemeği haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Saon Butik Hotel Genel Bilgiler
Saon Butik Hotel Mersin, Erdemli bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 50 metreye kadardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, deniz bisikleti, jetski, kano faaliyetleri vardır.

6000 m2 alanda kurulmuş olan Saon Butik Hotel yarım pansiyon konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon standart odalarda mevcuttur. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Otel Adana Havaalanı'na 115 km, Erdemli'ye 19 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adana HA 115 km Kurulu Alan: 6000 m2
Şehir Merkezine Uzaklık: Erdemli 19 Km Plaj: Mavi Bayraklı Özel Plaj
Denize Uzaklığı: 50 Metreye Kadar İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
22
 • A la Carte Restoran
 • Açık Restoran
 • Bar
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Canlı Eğlence
 • Tv Salonu
Diğer Notlar
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Saon Butik Hotel Yorumları

 • M. Ç.
  27.07.2021
  2 yetişkin
  8,5
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Deluxe Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda (Temmuz 2021)

 • S. K.
  11.07.2021
  2 yetişkin 2 çocuk
  8,5
  Çok iyi

  Şurada konakladı : 2+1 Deniz Manzaralı Oda (Temmuz 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+