Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Executive Suit
Executive Suit
1+1 Standart Oda
1+1 Standart Oda

Sarajevo Suit Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

07:30 - 09:30 Serpme Kahvaltı


Odalarda ikramlar

Sarajevo Suit Hotel Genel Bilgiler
Sarajevo Suit Hotel Kocaeli, Gebze bölgesinde bulunmaktadır. Otel Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 km,İstanbul Havaalanı'na 55 km, Gebze'ye 3 km, Darıca'ya 10 km, Merkezde'ye 45 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

İhtiyacınıza göre tesisteki güzellik salonu, market hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen HA 15 Km,İstanbul HA 55 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Gebze 3 Km,Darıca 10 Km,Merkezde 45 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
42
 • Asansör
 • Bar
 • Güzellik Salonu
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Market
 • Otopark
 • Resepsiyon'da Kasa
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tv Salonu
Diğer Notlar

Gebze ve Çayırova ile Tuzla sanayi bölgelerine 10 dakika mesafede yer alan Sarajevo Suit Hotel, trafiğin ve fabrikaların gürültüsünden uzak merkezi bir konumda bulunuyor. Odaların tamamı 1+1 suit oda konseptinde olan tesis, toplantı salonu  açık büfe kahvaltı servisi sunan restoranı ile misafirlerini Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika mesafede ağırlıyor.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.