Şehrazat Konağı Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
2 Kişilik Oda ( İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin.

Şehrazat Konağı Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Otel odalarımız standart çift kişilik olup oda + kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

Şehrazat Konağı Genel Bilgiler
Şehrazat Konağı Şanlıurfa Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Gaziantep 155 km,Diyarbakır 185 km, Şanlıurfa'ya 0 m, Harran'a 40 km, Halfeti'ye 120 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tesis yetişkin ve çocuk misafirlerimizin eğlenmesi için animasyonlar gerçekleştirmektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Gaziantep 155 Km,Diyarbakır 185 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Şanlıurfa 0 m,Harran 40 Km,Halfeti 120 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
 • Açık Restoran
 • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Şehrazat Konağı Yorumları

 • T. Z.
  12.04.2022
  2 yetişkin
  9,8
  Mükemmel

  Şurada konakladı : 2 Kişilik Oda ( İptal Edilemez) (Nisan 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+