Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Junior Suite
Junior Suite
Superior Suit
Superior Suit
King Suite Jakuzili Oda
King Suite Jakuzili Oda

Sen Otel Sakarya Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

KAHVALTI SAATLERİMİZ


HAFTA İÇİ  :  07:00 - 10:30


HAFTA SONU : 07:30 - 11:00

Sen Otel Sakarya Genel Bilgiler
Sen Otel Sakarya Serdivan bölgesinde bulunmaktadır. Otel Sabiha Gökçen Havaalanı'na 150 km,İstanbul Havaalanı'na 250 km, Merkezde'ye 5 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz kablosuz internet standart odalarda mevcuttur.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen HA 150 Km,İstanbul HA 250 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 5 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Diğer Notlar

Şehrin merkezinde bulunan otelimiz sizlere yaşam alanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.