Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deluxe Deniz Manzaralı Oda
Deluxe Deniz Manzaralı Oda
Balkonlu Deniz Manzaralı Standart Oda
Balkonlu Deniz Manzaralı Standart Oda

Şifne Thermal Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Yazın açık restaurant kışın ise kapalı restaurantta servis edilmektedir.

2 adet açık havuz ( Termal ) bulunmaktadır.

Şifne Thermal Hotel Genel Bilgiler
Şifne Thermal Hotel Çeşme, Ilıca bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Şifne Thermal Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır.

Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 2 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Aksiyon sever tatilciler için dalgıçlık okulu imkanı bulunmaktadır.

Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otel havaalanına Adnan Menderes 66 km,Dalaman 277 km, Çeşme'ye 4 km, Alaçatı'ya 8 km, Dalyan'a 5 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes 66 Km,Dalaman 277 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Çeşme 4 Km,Alaçatı 8 Km,Dalyan 5 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
40
  • A la Carte Restoran
  • Açık Havuz (2 Adet)
  • Araç Kiralama
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Termal Havuz
Diğer Notlar

Çeşme’de turizmin ilkleri arasında yer alan “Şifne Termal Otel” tatil yapmak ve tedavi olmak için gelen misafirlerine hizmet etmektedir.

Muhteşem Şifne körfezinin en güzel noktasında yer alan “Şifne Termal Otel”, denize sıfır konumu, termal havuzları ve lezzetli mutfağı ile misafirlerinin her yıl düzenli olarak tercih ettiği bir tesisidir.

“Şifne Termal” bünyesinde bulunan kaynaktan hiçbir güç kullanmadan doğal cazibesi ile çıkan termal su, detaylı olarak belirtilen rahatsızlıkların tedavisinde “Tamamlayıcı Tedavi Unsuru” olarak önerilmektedir.

Bir otel hayal edin ki; Size hem termal hem deniz keyfini aynı anda sunabilsin. Bu benzersiz tecrübe için Şifne Termal Otel yılın on  iki ay siz değerli misafirlerine her geçen yıl artan
kalite anlayışıyla  hizmet vermektedir.

Tamamlayıcı tedavi unsuru olarak hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde; İnflamatuar romatizmal hastalıkların (romatiod artrit, ankilozan spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerdeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında; helioterapi (güneş banyoları) ile birleştirilerek psöriasis, nörodermitler, akne gibi deri hastalıklarının tedavisinde kullanılabilir niteliktedir. İçme uygulamalarında kullanılması önerilmez.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.