Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Vip Oda
Vip Oda
French Oda
French Oda
2 Tek Yataklı Oda
2 Tek Yataklı Oda
3 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
3 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
2+1 Vip Suite Oda
2+1 Vip Suite Oda

Sivas Keykavus Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesis Oda kahvaltı hizmet vermektedir.

Sivas Keykavus Hotel Genel Bilgiler
Sivas Keykavus Hotel Sivas Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Sivas 15 km, Merkezde'ye 3 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sivas 15 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 3 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
66
 • A la Carte Restoran
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Ücretsiz Aktiviteler
 • Canlı Eğlence
 • Fitness
 • Hamam
 • Jakuzi
 • Sauna
Çocuklar İçin
Ücretsiz
 • Çocuk Parkı
Diğer Notlar

Sivas Selçuklu Alaaddin Hotel, Sivas Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Otel Nuri Demirağ Havalimanı'na 30 km uzaklıktadır.


Kayseri çevreyolu, Erzincan Çevreyolu ve Ankara çevreyolunun ortak noktasındadır.


Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmek vermektedir.


Hamam,sauna,fin hamamı,tuz odası ve fitness alanımızda dinleme imkanı bulabilirsiniz. Tesisimizin içerisinde yer alan spa ve masaj hizmetimizden faydalanabilir, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.


Konaklama boyunca faydalanabileceğiniz internet, Tv,telefon ve kasa ve çay, kahve,su odalarımızda mevcuttur.7/24 güvenlikli açık ve kapalı otoparklarımız mevcuttur. 


Toplantı, konferans ve organizasyonlarınız için  5 adet farlı kişi sayısıyla çok amaçlı salonlarımız mevcuttur.


 

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.