Snowflake Dağ Oteli
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Single Oda
En fazla 1 yetişkin.
Triple Oda
En fazla 3 yetişkin.
Double Room
En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Room
En fazla 2 yetişkin.
Superior Room (Dublex)
En fazla 2 yetişkin.
Dublex Aile Odası
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.
Quadruple (Connected) Room
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.

Snowflake Dağ Oteli Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Yarım Pansiyon
Konaklama Açıklaması: Yarım Pansiyon:

 
Sabah Kahvaltısı (07:30-10:00 saatleri arasında )
Coffee Break - Çay Kahve (15:30  ile 16:30 saatleri arasında )
Akşam yemeği (19:00-21:00 saatleri arasında )
 
Tüm içecekler Ücretli
Yarım Pansiyon Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Açık Büfe Olarak Servis Edilmektedir. (Tesisteki Yoğunluğa Göre Farklılık Gösterebilir.


Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: KarsHA50 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kars 54 km, Erzurum 153 km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
28
  • Asansör
  • Fotoğrafçı
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
  • Market
  • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
  • Tv Salonu
Diğer Notlar
Uçuş bilgilerinizi Otel'e girişten en az 2 gün önce tarafımıza bildirerek, Transfer işlemleri için Otel'den teyit alınız
Erzurum Havalimanından da ücretli transfer hizmetimiz bulunmaktadır.
Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası kullanımı ücretsizdir.
Masaj ve VIP Hamam kullanımı ücretlidir.

Skipass ücretlidir.
Pist kullanımları ve lift çıkışları ekstra ücretlidir.

Sarıkamış kayak merkezinde 2400 kişi kapasiteli bilgisayar donanımlı telesiyej sistemine sahiptir.
Sarıkamış kayak merkezinde 2700 m. yükseklikteki Cıbıltepe de çeşitli zorluk derecelerinde 5 pistin bulunduğu 2 etap yer alır. Sarıkamış kayak merkezinde ilk etap 2400 m uzunluğunda ve yeni başlayanlar için, ikinci etap ise 2200 m. uzunlukta olup 4 pist bulunmaktadır. Sarıkamış kayak merkezinde Sarıçam ormanlarının arasından 7 km. kayak yapılabilir. Sarıkamış kayak merkezinin toplam pist uzunluğu 17 km. yi bulur. Ayrıca 5 km si Uluslar arası federasyontescilli Cross Country alanı bulunuyor. (Toplam 50 km uzunluğunda)

Dünyanın en uzun kayak pistlerinden birine sahip olan ve “Türkiye’nin Insburg’u” diye de adlandırılan Sarıkamış’ı diğer pistlerden ayıran özelliklerin başında bölgeye yağan karın cinsi ve oranı geliyor.

Sarıkamış dışında sadece Alpler’de bulunan kristal kar, kayak sporu için son derece elverişli. Yılın büyük bir bölümünün güneşli geçmesine rağmen, kar ilk yağdığı günkü özelliğini kaybetmiyor.

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+