Tema 242 Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Kısmi Deniz Manzaralı Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deniz Manzaralı Oda
En fazla 2 yetişkin.
Şehir Manzaralı Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deniz Manzaralı Twin Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deniz Manzaralı Aile Odası
En az 2 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.
Kısmi Deniz Manzaralı Aile Odası
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.

Tema 242 Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Antalya Merkez ilçesi Muratpaşa/Lara da bulunan otelimiz yılın 12 ayı hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda olup dilerseniz kullanabileceğiniz plaja sahiptir. Otelimizde yüzme havuzu ve restaurant bulunmaktadır. Tüm odalarda ve tesis genelinde ücretsiz wifi hizmeti verilmektedir. Odalarımızda Televizyon, saç kurutma makinesi, mini bar, emanet kasası, balkon, telefon, banyo ekipmanları sizler için bulunmaktadır.

Tema 242 Hotel Genel Bilgiler
Tema 242 Hotel Antalya, Lara bölgesinde bulunmaktadır. Denize sıfır olan Tema 242 Hotel ile plaj arasından yol geçmektedir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Otel havaalanına Antalya 16 km, Merkezde Antalya Km'de bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 16 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde Antalya Km Plaj: Mavi Bayraklı Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
55
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Asansör
  • Bar
  • Bedensel Engelli Odası
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Havuzu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+