Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
1+0 Standart Oda
1+0 Standart Oda

Teymur Continental Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Teymur Continental Hotel Genel Bilgiler
Teymur Continental Hotel Gaziantep Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Gaziantep 11 km, Gaziantep'e 1 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Gaziantep 11 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Gaziantep 1 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Diğer Notlar

KONUM İTİBARİ İLE ŞEHİR MERKEZİNDE BULUNAN  5 YILDIZLI TEYMUR CONTİNENTAL HOTEL, ŞIK VE KONFORLU ODALARI, RESEPSİYON HİZMETLERİ, TOPLANTI SALONLARI, ANTEP MUTFAĞININ GELENEKSEL LEZZETLERİNDEN DÜNYA MUTFAĞINA UZANAN İDDİALI MENÜLERİ SOF RESTAURANT, SAĞLIK KULUBÜ VE SPA MERKEZİ, ÜCRETSİZ AÇIK - KAPALI OTOPARK VE Wİ-Fİ HİZMETLERİNİ BİRLEŞTİREREK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.