The Central Palace Taksim Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Junior Suite
En fazla 3 yetişkin.
Üç Kişilik Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Boğaz Manzaralı Suit Oda
En fazla 3 yetişkin.
Standart Room
En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Room with Jacuzzi / Delux Spa Küvetli Oda
En fazla 2 yetişkin.
Bağlantılı Oda
En fazla 4 yetişkin.
Aile Odası
En az 2 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.

The Central Palace Taksim Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: 

The Central Palace Taksim Genel Bilgiler
İstanbul, Taksim bölgesinde bulunan The Central Palace Taksim en son 2009 yılında yenilenmiştir. Otel İstanbul Havaalanı'na 23 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 41 km, Merkezde'ye 100 m, Merkezde'ye 0 km, Merkezde'ye 0 km uzaklıktadır.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde yer alan spa hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesis 2 adet ala carte restaurant, 3 adet kapalı restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul HA 23 km, Sabiha Gökçen HA 41 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 100 m,Merkezde 0 Km,Merkezde 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği:
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
107
Tesis Yenileme
2009
 • A la Carte Restoran (2 Adet)
 • Açık Restoran
 • Asansör
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran (3 Adet)
 • Konferans
 • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Fitness
 • Hamam
 • Jakuzi
Çocuklar İçin
Ücretli
 • Bebek Bakımı
Diğer Notlar • Özel odalarda yer alan Kondisyon bisikleti ile odanızda spor yapabilir, tüm banyolarda yer alan jakuzide masaj keyfini yaşayıp, günün stresini üzerinizden atabilirsiniz
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+