The City Walls Suit Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Studio Suit
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
1+1 Deluxe Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
2+1 Suite Oda
En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 3 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

The City Walls Suit Otel Ödeme Seçenekleri ve Kampanyalar

(09.12.2022 - 11.12.2022 tarihlerinde uygulanan kampanyalar)

Banka İlave Taksit Koşulları
30 Aralık 2022 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 17 Mayıs 2022-31 Aralık 2022 günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Kampanya Şartları için Tıklayınız.

The City Walls Suit Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz Ninova Avm'ye 1 dk.Özel Genesis Hastanesine 1 dk,Forum Avm'yeCeylan Avm'ye 3 dk,Araştırma Hastanesine 5 dk,Diyarbakır Havaalanına,Şehirler Arası Otobüs Termaline 10 dk,Diyarbakır Tarihi Mekanlarına 5 dk,Dicle Üniversitesine 3 dk,Çevre yolu yürüyüş parkuruna 3 dk yürüyüş mesafesindedir.


 


 


 

The City Walls Suit Otel Genel Bilgiler
The City Walls Suit Otel Diyarbakır Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Diyarbakır 5 km,Diyarbakır 5 km, Diyarbakır'a 0 m, Merkezde'ye 0 m, Merkezde'ye 0 m uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis içerisinde bulunan fotoğrafçı, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Diyarbakır 5 Km,Diyarbakır 5 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Diyarbakır 0 m,Merkezde 0 m,Merkezde 0 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • A la Carte Restoran
  • Asansör
  • Fotoğrafçı
  • Havaalanı Servis
  • Market
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
  • Tv Salonu
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+