Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Fransız Balkonlu Standart Oda
Çift Kişilik Oda
4 Kişilik Oda
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)

White Corner Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

İstanbul'da bahçelievlerde yeni açılan White Corner Hotelimiz alışveriş merkezleri, toplu taşıma olarak otobüs durakları ve şehrin meydanına 2 dakika yürüme mesafesindedir. Huzurlu, güvenli ve rahat bir konaklama için sizleri yanımızda görmek isteriz.

White Corner Hotel Genel Bilgiler
White Corner Hotel İstanbul, Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına İstanbul 35 km, Bahçelievler'e 50 m, Fatih'e 10 km, Arnavutköy'e 35 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 35 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bahçelievler 50 m,Fatih 10 Km,Arnavutköy 35 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
34
  • Asansör
  • Evcil Hayvan
  • Havaalanı Servis
  • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.