Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Twin Oda
Standart Twin Oda
Suite Oda
Suite Oda
Standart French Bed
Standart French Bed

Yükselhan Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Siz değerli konuklarımız ve misafirleriniz için otelimizin zemin -1 katında bulunan Salonunda sabah KAHVALTI AÇIK BÜFE olarak hizmet vermektedir. Her gün saat 07:00 ile 10:45 saatleri arasında Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri ve yöresel ikramları ile güne keyifli başlamanıza yardımcı olacaktır.

Yükselhan Hotel Genel Bilgiler
2014 yılında yapılan Yükselhan Hotel Adana, Seyhan bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Adana 5 km, Adana'ya 0 km uzaklıktadır. 1000 m2 alanda kurulmuş olan Yükselhan Hotel oda kahvaltı konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adana 5 Km Kurulu Alan: 1000 m2
Şehir Merkezine Uzaklık: Adana 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
35
Tesis Yapım
2014
 • A la Carte Restoran
 • Asansör
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • N. G.
  01.03.2020
  1 yetişkin
  8,2
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Standart Twin Oda (Şubat 2020)