Anemon Diyarbakır Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Suit Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deluxe French Bed Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Twin Oda
En fazla 2 yetişkin.

Anemon Diyarbakır Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Anemon Diyarbakır Genel Bilgiler
Anemon Diyarbakır Merkez'de bulunmaktadır. Otel Diyarbakır Havaalanı'na 3 km, şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Diyarbakır HA 3 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: 5 km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Diğer Notlar

Otelimiz 60 odalı olup, Diyarbakır ilimizin en yüksek tepesi olan Tepeşehir'de ilk gotik mimariye sahip otel olma özelliğini taşımaktadır. Ünlü ressamların otelimiz için tasarladıkları tablolarla süslüodalarımızda kendinizi daha özel, daha huzurlu hissedeceğiniz bir ortam sunmaktayız.Otelimiz; Diyarbakır'ın Kuzey ve Batı yakasında bulunan Kayapınar ilçesi merkezindedir. Havaalanına 3 km, stadyuma 1 km,otogara yürüyüş mesafesinde olup Urfa Bulvarı'ndan misafirlerimizi selamlamaktadır.Geleneksel misafirperverliğini en iyi şekilde sunmayı hedefleyen Anemon Hotel Suit; Delux,Executive odaları ve tüm detayları ile sizleri rahat ettirmek için tasarlandı.Otelimizde; 4 Suit, 55 Superior, 1 Bedensel Engelli odası ile toplamda 60 oda bulunmaktadır. Odalarımızda; LED Tv, Uydu Tv,minibar, klima, kasa, yüksek hızda internet,saç kurutma makinesi, kettle, çay ve kahve seti bulunmaktadır

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+