Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Oda (İptal Edilemez)
Deluxe Aile Odası ( İptal Edilemez)

Assos Kayalar Blue Beach Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesiste kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Kahvaltı servisimiz 07:30-11:30 arasında serpme olarak servis edilecektir. Günlük olarak değişen reçel çeşitleri, özel manda kaymağı, bölgeden peynir, zeytin çeşitlerimiz, bahçeden toplanan organik domates, salatalık, yeşillikler gibi 30'a yakın çeşit ile bu kahvaltınızda mutluluk ve sağlık sunuyoruz.


 


 


 


 

Assos Kayalar Blue Beach Hotel Genel Bilgiler
Çanakkale, Assos bölgesinde bulunan Assos Kayalar Blue Beach Hotel en son 2017 yılında yenilenmiştir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Assos Kayalar Blue Beach Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.

Otelin kendine ait iskelesi vardır. Tesis 2 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel havaalanına Edremit Koca Seyit 56 km, Küçükkuyu-Ayvacık'a 15 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 56 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Küçükkuyu-Ayvacık 15 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır İskele: Var
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
15
Tesis Yenileme
2017
 • A la Carte Restoran (2 Adet)
 • Açık Restoran
 • Bar
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretli
 • Çocuk Kulubü
Diğer Notlar

Özel plaj ve iskelemiz mevcuttur.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • İ. A.
  01.08.2020
  2 yetişkin 2 çocuk
  7,8
  İyi

  Şurada konakladı : Delux Aile Odası (Temmuz 2020)