Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Ve Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Deluxe Double Oda
En fazla 2 yetişkin.
Deniz Manzaralı Triple Oda
En fazla 3 yetişkin.
Deluxe Double Oda (İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin.
Deniz Manzaralı Deluxe Suite
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.
Dublex Bungalow
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.
Dublex Quadruple Deniz Manzaralı Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Ve Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Ve Otel Genel Bilgiler
Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Ve Otel Trabzon Merkez'de bulunmaktadır. Otel Trabzon Havaalanı'na 40 km, Of'a 4 km, Uzungöl'e 50 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesis 2 adet ala carte restaurant, 2 adet kapalı restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Trabzon HA 40 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Of 4 km, Uzungöl 50 km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
 • A la Carte Restoran (2 Adet)
 • Açık Restoran
 • Asansör
 • Kapalı Restoran (2 Adet)
 • Konferans
 • Market
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Hamam
 • Sauna
Çocuklar İçin
Ücretsiz
 • Çocuk Parkı
Diğer Notlar

Tesis evlilik cüzdanı talep etmektedir.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+