Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Room With City View
Superior Room With City View ( İptal Edilemez )
Superior Room With Sea View
Superior Room With Sea View ( İptal Edilemez )
Junior Suite With City View
Junior Suite With City View

Park Dedeman Trabzon Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

 • Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Park Dedeman Trabzon Genel Bilgiler
Park Dedeman Trabzon Yomra bölgesinde bulunmaktadır. Otel Trabzon Havaalanı'na 7 km, Trabzon'a 8 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Trabzon HA 7 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Trabzon 8 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 400 - 500 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
149
 • A la Carte Restoran
 • Araç Kiralama
 • Asansör
 • Bar
 • Bedensel Engelli Odası
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Market
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Fitness
 • Tv Salonu
Diğer Notlar

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • A. Y.
  17.03.2020
  2 yetişkin
  6,8
  dedeman otele yakıştıramadım

  otel gayet güzel bir otel.

  odalarda ses izolasyonu çok götü.yan odada kalanlar gece boyu küfürlü konuştular ve eşimle ciddi rahatsız olduk.otel yönetimine rahatsızlığımızı dile getirmemize rağmen sonuç alınamadı. en son gece 2:30 da tekrar aradık ve yan odanın yerinin değiştirilmesini yada bizim odamızın değiştirilmesini talep ettik. otel bizim odamızı değiştirme kararı aldı.(bence bizim odamızın değiştirilmesi yanlıştı). daha sonra geçtiğimiz diğer odanın yanındaki odada da benzer durumlar sabaha kadar sürdü.ayrıca geçtiğimiz odada yatakta kullanılmış kulak temizleme pamuğu vardı.tam bir rezalet yaşadık.

  Şurada konakladı : Superior Room King Bed With City (İptal Edilemez) (Mart 2020)