Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Suit
Superior Suit
Premium Suit
Premium Suit
2 Kişilik Deniz Manzaralı Deluxe Oda
2 Kişilik Deniz Manzaralı Deluxe Oda
Çatı Katı Suite
Çatı Katı Suite
Akyazı Suit (İptal Edilemez)
Akyazı Suit (İptal Edilemez)
Black Sea Suit (İptal Edilemez)
Black Sea Suit (İptal Edilemez)

Peerless Villas Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Peerless Villas Hotel Genel Bilgiler
Peerless Villas Hotel Trabzon, Ortahisar bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Trabzon 11 km,Ordu-Giresun 147 km, Trabzon'a 2 km, Rize'ye 60 km, Giresun'a 180 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

İhtiyacınıza göre tesisteki fotoğrafçı, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Trabzon 11 Km,Ordu-Giresun 147 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Trabzon 2 Km,Rize 60 Km,Giresun 180 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 50 - 100 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • A la Carte Restoran
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Fotoğrafçı
  • Kapalı Restoran
  • Konferans
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.