Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Superior Tek Kişilik Oda
Superior Tek Kişilik Oda
Standart Tek Kişilik Oda
Standart Tek Kişilik Oda
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Superior Çift Kişilik Oda
Superior Çift Kişilik Oda
Standart Çift Kişilik Oda
Standart Çift Kişilik Oda
Osmanlı Suite
Osmanlı Suite
Kaya Suit
Kaya Suit
Standart Üç Kişilik Oda
Standart Üç Kişilik Oda
Superior 3 Kişilik Oda
Superior 3 Kişilik Oda

Hotel Elvan Cave Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Hotel Elvan Cave Genel Bilgiler
Hotel Elvan Cave Kapadokya, Ürgüp bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otel havaalanına Nevsehir 60 km,Kayseri 68 km, Ürgüp'e 50 m, Göreme'ye 6 km, Avanos'a 11 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Nevsehir 60 Km,Kayseri 68 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ürgüp 50 m,Göreme 6 Km,Avanos 11 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
18
  • Araç Kiralama
  • Havaalanı Servis
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.