Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Aile Odası
Aile Odası
Superior Oda
Superior Oda
2 Tek Yataklı Oda
2 Tek Yataklı Oda

Madame Tadia Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması: Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Madame Tadia Otel Genel Bilgiler
Madame Tadia Otel Eskişehir, Tepebaşı bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Eskişehir 5 km, Eskişehir'e 250 m uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Eskişehir 5 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Eskişehir 250 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
66
 • Otopark
 • Wireless Internet
Diğer Notlar
Türkiye’de görev yapan İngiliz elçilik görevlisi Elliot, 1905 yılında The Times gazetesinde yayınlanan anılarında bu otelden söz eder: “Eskişehir’de kişi trenden ayrılmak zorunda ve geceyi istasyona yakın bir otelde geçirmek zorunda. Ancak Eskişehir’deki gibi bir girişim hiçbir yerde yoktur, istasyondan birkaç adım ötede Madame Tadia tarafından işletilen küçük bir otel, hatta çorbaları, börekleri ve sütlü kahvesiyle ünlüdür.” O tarihlerde Madame Tadia, Anadolu Demiryolunu kullanan yolcular için bir marka olmuş. 123 yıl önce kentimizde hizmet veren bu tarihi yapıyı, modern yüzü ile yeniden yaşatıyoruz…
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • A. Ö.
  02.07.2020
  2 yetişkin
  9,8
  konum süper

  merkezi konum odalar 5 yildiz kalitesi

  ben göremedim

  Şurada konakladı : 2 Tek Yataklı Oda (Haziran 2020)

 • A. Ö.
  15.07.2020
  2 yetişkin
  9,8
  Çok güzel

  süper yer seversiniz

  ben görmedim

  Şurada konakladı : 2 Tek Yataklı Oda (Haziran 2020)

 • A. B.
  07.08.2020
  1 yetişkin
  9,6
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Superior Oda (Ağustos 2020)

 • İ. K.
  03.08.2020
  2 yetişkin 1 çocuk
  9
  Harika

  Şurada konakladı : Aile Odası (Ağustos 2020)