Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Sağlık

Sağlık

Tüm dünyayı gezmek, görmek ve öğrenmek kimin hayali değil ki?  Ancak merakla gittiğimiz o ülkelerde hiç tanışmadığımız hastalıklar, bağışıklık sistemimizin bilmediği virüsler ve bir ısırığıyla hayatımızı değiştirebilecek canlılar olabilir. Zorunlu aşılar hakkında bilmeniz gereken her detaya sağlık sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca uçak fobinizi yenmeniz için nefes egzersizlerine, uçakta panik atak krizlerini yenmeniz için önerilere ve daha pek çok önemli bilgi için sağlık sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Pandemi döneminde zorunlu hale gelen HES kodu hakkında detaylı bilgi almak için HES kodu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde özel aracınızla seyahat etmek için seyahat izin belgesi nasıl alınır? yazımızı okuyabilirsiniz. Normalleşmeye başladığımız bu günlerde yurt dışına çıkma planınız varda mutlaka aşı pasaportu yazımızı okumanızı takvisye ederiz.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+